اردو جهادی در امریکای جنوبی!!

متن زیر یک نامه طنزآلود از یکی از جهادگران گروه جهادی راه کربلا است که در آن پیشنهادات شاذ خود را برای بهبود روند فعالیتهای گروه ارائه کرده است!!

…از آنجا که گروه جهادی راه کربلا مدت بسیار بسیار بسیار زیادی است که در جبهه های جهاد نفس یا همان جهاد اکبر فعالیت می کند و وقت آن رسیده است که نوآوری جدیدی در این گروه رخ بدهد، لذا پیشنهاداتی جهت امتداد کار این گروه خدمت جنابعالی ایفاد می گردد…

 

فرمانده خودخوانده ی گروه جهادی راه کربلا

سلام علیکم

از آنجا که گروه جهادی راه کربلا مدت بسیار بسیار بسیار زیادی است که در جبهه های جهاد نفس یا همان جهاد اکبر فعالیت می کند و وقت آن رسیده است که نوآوری جدیدی در این گروه رخ بدهد، لذا پیشنهاداتی جهت امتداد کار این گروه خدمت جنابعالی ایفاد می گردد.

امید است نظرات حقیر را به رای بگذارید و در صورت اخذ آرای مورد نیاز برای تصویب، نصب العین خود در این مسیر حساس قرار دهید.

۱-      تغییر مسیر گروه:

با توجه این که گروه جهادی راه کربلا مدت زیادی است که در جنوب کرمان و قلعه گنج کار می کند بهتر است مسیر اردوی جهادی را تغییر داده و از این پس به مناطق خوش آب و هواتری عزیمت نماییم.

به عنوان پیشنهاد شهرستان های نور، کلاردشت، کردان، چالوس و انشالله کیش ارائه می گردد.

توجه داشته باشید که مناطق زیر نیاز بسیاری به محرومیت زدایی دارند.

۲-      راه اندازی بخش بین الملل:

بخش بین الملل این اردوهای جهادی در واقع وظایفی شبیه به همان سپاه قدس خودمان را دارد، با این تفاوت که در سپاه قدس کسی خروجی کار را توضیح نمی دهد و ما اینجا جار می زنیم.

هماهنگی برای بازسازی نقاط محروم خارج از کشور بخصوص حوالی امریکای جنوبی و اروپا از جمله وظایف این کارگروه است که به دوبخش هماهنگی و عملیات تقسیم می شود.

از شما خواهش می کنم که بنده را اگر مسئول این کارگروه نکردید حتما یکی از اعضای آن باشم.

۳-      تفکیک کارگروه های فعلی در گروه جهادی:

متاسفانه در گروه جهادی کارگروه های مختلفی فعالیت می کنند که دچار موازی کاری هستند، این کارگروه ها را باید در هم ادغام یا از هم تفکیک کرد تا عملکرد بهتری از خود نشان بدهند. بنده پیشنهادات خود را به این شرح اعلام می کنم:

الف) کارگروه دور دور:

به نظر می رسد آنها که ماشین تحویل می گیرند سختی بسیاری می کشند تا به بقیه ثابت کنند کار سختی به عهده دارند، طبیعی است که این اقدام باعث می شود مسئولیت این افراد سنگین تر به نظر برسد و شب ها بیشتر قیافه ی خسته ها را به خود بگیرند.

ب) کارگروه گنده گی:

باور کنید هیچ کس به اندازه مجید.ن برای این کار مناسب نیست و کارهای خود را به خوبی می داند. به هر حال استعداد های متعددی برای جذب در این کارگروه وجود دارد که امید می رود به همان ترتیبی که در حال حاضر کارگروه فرهنگی یک اتوبوس روحانی می آورد کارگروه گنده گی هم به یک اتوبوس گنده برسد.

ج) کارگروه تفریحات سالم:

طبیعی است این کارگروه را برای این نام گذاری کردیم که کارگروه تفریحات ناسالم معنی و مفهوم پیدا کند، از این رو خواهشمند است با توجه به اینکه کسی در اردوی جهادی از تفریحات سالم استقبال نمی کند یکی از روحانیون را برای این کارگروه انتخاب نمایید.

د) کارگروه وحشی بازی و تفریحات ناسالم:

حالا دیگه اصرار می کنید حسین عرب به عنوان مسئول این کارگروه پیشنهاد می شود.

ه) کارگروه حاج قاسم:

مسئولش مشخص است، لطفا دخالت نکنید!

و) کارگروه کارهای بی مورد:

با اینکه کار چندان پر اهمیتی نیست ولی به هر حال برای خالی نبودن چارت یک کارگروه هم برای عمرانی، فرهنگی و بقیه ی کارهای بی مورد تشکیل شود و از بین آدم های بیکار و خودمحور  که خیلی احساس پراثر بودن می کنند(سجاد.ب – جلال.م) یکی را به عنوان مدیر این کارگروه انتخاب کرد. از روحانیون هم برای این کار استفاده نکنید، بنده خداها سرشان در اردوگاه گرم است.

ز) کارگروه اصحاب کهف:

نام دیگری برای کارگروه استراحت یا همان محرومیت زدایی است که پیشنهاد می شود در ترکیب آن دستکاری نشود، احسان.س طوری در این کارگروه می خوابد که خرس ها نمی خوابند.

۴-      رای گیری برای انتخاب رئیس اصلح

۵-      بازگرداندن سه هزار میلیارد به خزانه ی مردم و بیرون بردن این پول ها که برکت را از گروه جهادی برده است.

همین پنج پیشنهاد اگر انجام شود تا تحولات بزرگی ایجاد خواهد شد که پس از آن دیگر پیشنهادات پس از آن ارسال می شود. از بذل توجه بنده به آن حقیران سپاسگذارم.

و من الله توفیق

مرتضی درخشان

نویسنده: مرتضی درخشان

ایمیل نویسنده: derakhshanmedia@gmail.com

۱۱ نظر

 1. محمد علی گفت:

  جنبش زرد استارتی بود برای این تغییرات! به امید اینکه این پیشنهادات به حقیقت برسه!

 2. من گفت:

  هی مری برای اثر بیشتر سوزناکش کن!دمت جیز

 3. سلام!!!
  پشک کجاست؟
  کدام استان؟
  کدام شهرستان؟
  کدام شهر؟کدام منطقه؟

 4. سلام خداوند بر جهادگران مخلص.از سایتتون دیدن کردم بسیار پرباربود انشالله خداوند بر توفیقاتتون بیافزاید.برای تداوم رفاقتمون ازشما دعوت میکنم که به سایتمون سربزنیدwww.jahadi110.ir.یاعلی

 5. ناشناس گفت:

  درخشان خدا به راه کرمان هدایتت کنه!انقدرم از بچه ها اسم نبر!مخفف استفاده کن ن.ب از ک.گ.ب

 6. حامد درخش آن گفت:

  اقا مرتضی گوشیتو جواب بده چند روزه دارم باهات تماس میگیرم

  نکنه مشغول نوشتنه این بودی البته فتنه گران زرد جایی در این پست و مقامها ندارند ولی چهار سال بعد رو نمی دونم خلاصه بنده

  با این طرح شما مخالفم مگر اینکه منو توی کارگروه اروپایی افریقایی بعنوان یک سرپرست لایق و مشاور عالی مقام همراه داشته باشی

 7. بسیار عالی بود.ممنون از مطالب خوبتان

 8. شهرام صولتی گفت:

  زرد زرد زرد زرد زرد زرد زرد زرد زرد زرد

 9. بسی خندیدیم… :))))))
  ممنون

نظر دهيد